DECYBELEK

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

1 %

FaniMani

 

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Numer rachunku Stowarzyszenia "Decybelek": mBank 14 1140 2004 0000 3302 7615 7024

            Kochane Dzieciaki              

z Przedszkola Samorządowego Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku przy ul. Kozłowej 25 Jurek i Tess niezmiernie cieszą się na spotkania z Wami :) 

Dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Białystok podopieczni Przedszkola Samorządowego Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku przy ul. Kozłowej 25 kolejny raz mają możliwość podróżowania razem z Jurkiem i Tess. Starsze dzieci pogłębią, maluszki zaś posiądą wiedzę na temat różnych niepełnosprawności. Doświadczą co to znaczy nie słyszeć, nie widzieć czy też nie móc się poruszać na własnych nogach. Poznają różne sposoby radzenia sobie z frustracją, złością, smutkiem oraz radością. Poznają także kilka podstawowych znaków języka migowego czyli sposobu komunikacji osób niesłyszących. A to wszystko odbędzie się w zabawowej formie z zachowaniem wszelkich zasad BHP i obostrzeń w związku z COVID-19. 

"Podróże z Decybelkiem" to krótka lekcja o życiu we współczesnym świecie, życiu do którego należy przygotowywać już na najniższym szczeblu edukacji, byśmy za kilka lat mogli cieszyć się empatycznym, mądrym i wyrozumiałym młodym pokoleniem. 

Miejsce realizacji podróży Jurka i Tess - wyspy Smutku, Złości, Radości w Przedszkolu Samorządowym Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku przy ul. Kozłowej 25 

Beneficjenci projektu - przedszkolaki z PS Nr 55 z OI w Białymstoku zam. na terenie Białegostoku

Termin realizacji projektu - marzec - grudzień 2020

Szczegółowy plan zajęć - w grupach przedszkolnych

Koszt udziału dziecka w projekcie - BEZPŁATNE

Informacji szczegółowych udzielają nauczyciele w poszczególnych grupach oraz organizatorzy pod nr tel. 600371001. 

            

Twórcy i realizatorzy programu edukacyjnego 

Stowarzyszenie "Decybelek"

 

 

 

 

  

  

Stowarzyszenie "Decybelek" 
15-868 Białystok, ul. Kozłowa 25
tel. 600 371 001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.