DECYBELEK

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

1 %

FaniMani

 

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Numer rachunku Stowarzyszenia "Decybelek": mBank 14 1140 2004 0000 3302 7615 7024

          Drodzy Rodzice!!!          

W listopadzie i grudniu 2021r. w Przedszkolu Samorządowym nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku przy ul. Kozłowej 25, jest realizowany projekt edukacyjno – wychowawczy pt. „Decybelki na tropie dobrych nawyków: Żyjemy zdrowo i kolorowo”. Zadanie publiczne dotyczące ochrony i promocji zdrowia jest finansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

W ramach projektu przedszkolaki poznają bądź utrwalą wiedzę na temat piramidy zdrowego żywienia i stylu życia, spotkają się z dietetykiem, zrobią sok ze świeżych warzyw i owoców, upieką przepyszne bułeczki pełne ziaren, a na koniec wezmą udział w „Mini Olimpiadzie Sportowej”.

Zachęcamy również Państwa do udziału w tym projekcie poprzez wspólne, zdrowe kucharzenie w domu z dziećmi i wysyłanie nam efektów tych kulinarnych przygód w postaci zdjęć w ramach konkursu kulinarno – fotograficznego „Zdrowy posiłek w moim domu”.

Szczegóły wkrótce na grupach przedszkolnych. Miłej, kolorowej, smacznej i zdrowej zabawy :) 

                 

 

 

 

  

  

Stowarzyszenie "Decybelek" 
15-868 Białystok, ul. Kozłowa 25
tel. 600 371 001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.