DECYBELEK

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

1 %

FaniMani

 

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Numer rachunku Stowarzyszenia "Decybelek": mBank 14 1140 2004 0000 3302 7615 7024

Stowarzyszenie, Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu „Decybelek” serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkania w ramach
Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny „Decybelek” 

współfinansowane przez PFRON

Drodzy rodzice, opiekunowie, kadro pedagogiczno - psychologiczna, kadro medyczna oraz wszyscy zainteresowani rozwojem, kształceniem, opieką i wychowaniem dzieci z wadą słuchu i/lub inną niepełnosprawnością... we wrześniu br. w siedzibie Stowarzyszenia „Decybelek” rusza kolejna edycja warsztatów w ramach: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka i Rodziny "Decybelek".

Planowane są spotkania z wieloma specjalistami, m.in.: otolaryngologiem, audiologiem, protetykiem słuchu, neurologiem, pracownikami: Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz logopedą, surdopedagogiem, fizjoterapeutą, psychologiem. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji z psychoterapeutą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom RODZICÓW dzieci z wadą słuchu, aby mogli spokojnie uczestniczyć w spotkaniach, równolegle do spotkań dorosłych organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 7 lat. W zajęciach tych będą mogły uczestniczyć nie tylko dzieci z wadą słuchu, ale także ich pełnosprawne rodzeństwo. 

Ponadto, w razie potrzeby zapewniamy tłumacza języka migowego.

Zgłoszenia /imię, nazwisko, adres zamieszkania, informację o wykonywanym zawodzie, bądź o byciu rodzicem… rodziną… oraz informację o potrzebie tłumacza i liczbie dzieci zgłaszanych na zajęcia z podaniem ich wieku/ proszę przesyłać na adres e-mail’owy Stowarzyszenia z dopiskiem /w temacie/ Centrum „Decybelek”. 

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają członkowie i podopieczni Stowarzyszenia Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu „Decybelek”

Informacje szczegółowe: e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600-371-001

                 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie "Decybelek" 
15-868 Białystok, ul. Kozłowa 25
tel. 600 371 001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                 
 Zadania realizowane z budżetu państwa
lub państwowych funduszy celowych