DECYBELEK

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

1 %

FaniMani

 

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Numer rachunku Stowarzyszenia "Decybelek": mBank 14 1140 2004 0000 3302 7615 7024

 W poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Decybelek" w Białymstoku przy ul. Kozłowej 25 (budynek Przedszkola Samorządowego nr 55) na dłuuugo wyczekiwane spotkanie z przemiłym gościem  

Będziemy mieć okazję spotkać się z Panią Pauliną. Pani Paulina jest mamą, mieszka z rodziną poza Polską i chociaż przyjechała do kraju na chwilkę... zgodziła się z nami spotkać i opowiedzieć jak Ona, jako osoba z wadą słuchu, widzi Świat i jak się w nim odnajduje.

To spotkanie pozwoli nam zobaczyć świat widziany okiem osoby z wadą słuchu… czyli okiem naszego dziecka za kilka... kilkanaście lat. Pomoże zrozumieć realne potrzeby dzieci z wadą słuchu i z całą pewnością zmniejszy poziom naszych trosk i zmartwień o ich przyszłość.

Żebyśmy mogli spokojnie porozmawiać, skorzystać z niesamowitej okazji… dopytać… wypić kawę… dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym zapewniamy opiekę i jak zawsze poza zabawą ciekawe zajęcia.

Poczta pantoflowa jest niezastąpiona… Jeśli znacie kogoś, kto ma dziecko z wadą słuchu… zaproście Go na to spotkanie. Im nas więcej.. tym lepiej  Bardzo serdecznie zapraszamy.

Uczestnictwo, a przede wszystkim podanie liczby i wieku dziecka, potwierdzamy do 6.01.2017r. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel./sms: 515-266-344 (Mariola Falkowska).

Do zobaczenia
Zarząd SRTiPDziMzWS Decybelek

 

 

  

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie "Decybelek" 
15-868 Białystok, ul. Kozłowa 25
tel. 600 371 001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                 
 Zadania realizowane z budżetu państwa
lub państwowych funduszy celowych